fbpx

Kuidas osta tooteid E-Sahvrist?

Meie veebipoest on võimalik osta tooteid kahel viisil- kohe ostes või hoiustades. Kohe ostes ei ole vaja omada kontot meie veebipoes, osta saab ka külalisena, hoiustamiseks on vajalik teha konto.

Kohe ostes lisa soovitud toode/tooted ostukorvi, kinnita andmed ja tasu otse pangalingiga.  

Lisaks pakume ka paindlikku maksevõimalust- „Osta kohe, maksa hiljem“. Võimalus maksta 30 päeva jooksul või jaotada maksed 2 või 3 kuu peale, ilma lisatasuta. 0% intress, 0€ lepingutasu ja 0€ haldustasu.

Üle 39.90€ tellimuste puhul on kohaletoimetamine tasuta, väiksemate tellimuste puhul lisandub transporditasu 7.00€.

Peale tellimuse eest tasumist, saadab E-Sahver Sinu e-posti aadressile Tellimuse kinnituse/Arve.

Tellimusele paberarvet kaasa ei lisata. Kui soovid siiski paberarvet, siis tuleb sellekohane info kirjutada tellimuse esitamisel kommentaaride lahtrisse.

Palun jälgi, et tellimuse sisestamisel on kontaktandmed esitatud korrektselt. E-Sahver ei vastuta toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituse eest juhul, kui see on tingitud sisestatud andmete ebatäpsusest või ebaõigusest.

Külmkuller toimetab tellitud tooted Sinu poolt sisestatud aadressile teisipäeviti ja reedeti (tellimus peab olema kinnitatud hiljemalt eelneva päeva kella 07.00ks ).

Sujuvamaks teenindamiseks lisa tellimust vormistades kullerile kommentaar sobiva ajavahemikuga. Vahetult enne kauba kohaletoimetamist võtab kuller Sinuga ühendust ja vajadusel täpsustab detaile. 

Riigipühadel kaupade komplekteerimist ja kohaletoimetamist ei toimu.  

Hoiustamiseks loo endale isiklik E-Sahver (konto) meie Veebipoes, vali tooted ja lisa need Ostukorvi.

Kinnita tellimus ja tasu otse pangalingaga.

Nüüd on tooted Sinu isiklikus E-Sahvris ja need võivad sinna jääda 12 kuuks.

Kui soovite oma E-Sahvrist kõiki tooted või osa neist koju tellida, siis valige välja sobilikud tooted ja vormistage transpordi tellimus.

Täpsemalt reguleerivad Veebipoe ja kliendi lepingulisi suhteid MÜÜGITINGIMUSED.

MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe E-sahver.ee (edaspidi Veebipood) omanik on E-Sahver OÜ (registrikood 14264257), asukohaga Mihkle talu, Mügra küla, Kanepi vald, 63409 Põlvamaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Müügihinnad sisaldavad 20% käibemaksu.

Hinnale lisandub tasu kauba kohaletoimetamise eest. Kauba kohaletoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Kauba eest tasumine

Tehingud arveldatakse eurodes. E-Sahver OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, E-Sahver OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Pangalink – Võimalus on tasuda kauba eest internetipanga kaudu. Peale tellimuse esitamist valige soovitud pangalink, mis suundab Teid valitud internetipanka.

Osta kohe, maksa hiljem– võimalus jaotada maksed 2 või 3 kuu peale, ilma lisatasuta. 0% intress, 0€ lepingutasu ja 0€ haldustasu.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb Veebipoes kontot (isiklikku E-Sahvrit) omada. Soovitud tooted lisada ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning kinnitada tellimus.

Seejärel saadetakse sisestatud e-posti aadressile arve tellimuse kohta. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Tellitud kaubad liiguvad kliendi isiklikule kontole ja need võivad jääda kontole kuni klient otsustab kauba soovitud aadressile tellida (hoiustamine maksimaalselt 12 kuud).

Kauba koju tellimiseks tuleb tellida eraldi transporditeenus Veebipoe lehelt.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kauba transporti on võimalik tellida Harjumaa ja Tartumaa piires.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates transpordi tellimuse esitamisest.

Taganemisõigus

Kuna veebipood müüb vaid kaupa, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (kiiresti riknevad toidukaubad), siis veebipoes ei kehti 14-päevane taganemisõigus peale kauba kättesaamist.

Tellimusest võib taganeda enne kui kaup on välja saadetud.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaup kohale toimetada.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti  aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest  teada e-posti info@e-sahver.ee teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.

Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).

Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed. E-sahver OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, E-sahver OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades kliendituge e-posti teel.

Säilitamine

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.

Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Ülekandmine

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Pretentsioonide esitamise kord

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese aasta jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@e-sahver.ee või helistades meile: +372 5340 4885.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@e-sahver.ee

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitudlepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Lisainfot:

Komisjon.ee

ec.europa.eu