E-Sahvri ebaküdoonia toorsiirup on kuumtöötlemata ja valmistatud käsitööna oma talus kasvavatest ebaküdooniatest. Peale pakendamist siirup kiirkülmutatakse.

Kõige enam sisaldavad ebaküdoonia viljad sidrunhapet, c-vitamiini sisaldus on võrdne sidruniga. Seetõttu on ebaküdooniat kutsutud ka Põhjamaa sidruniks. Peale c-vitamiini on ebaküdoonias ka b-grupi vitamiine, karotenoide ja flavonoide. Viljalihas on palju ka pektiin- ja parkaineid, aga suhkrut sisaldab ebaküdoonia väga vähe.

Kasutamine: tee maitsestamiseks, magustoitudele, toorsalatitele, karastava joogi saamiseks soovitame siirupit lisada mullivette.

Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid.

Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul. Külmutamiseks kasutame spetsiaalseid kiirkülmutusseadmeid, et säilitada toote struktuur, lõhn ja maitse. -40°C ja tugev tuul meie masinates tagab just selle.

Tarnime kaupa Tallinna ja Tartu piirkondadesse. Külmkuller toimetab tellitud tooted Sinu poolt sisestatud aadressile neljapäeviti (tellimus peab olema kinnitatud hiljemalt kolmapäeval kella 07.00ks ). Juhime tähelepanu, et kui tellimus on esitatud hiljem, jõuab kaup kohale järgmise nädala neljapäevaks.

Üle 39.90€ tellimuste puhul on kohaletoimetamine tasuta, väiksemate tellimuste puhul lisandub transporditasu 7.00€.

Täpsemate ostutingimustega saab tutvuda siin

Jälgi meid ka Facebookis