fbpx

Kultuurmustikas

500ml 15.18€/1L

Võrreldes hariliku mustikaga on kultuurmustikad maitselt magusamad. Kuna kultuurmustika pigmentained paiknevad vaid marja viljakestas ja sisu on hele, siis ei määri need söömisel ka nii palju sõrmi ega suud kui harilik metsmustikas. Kultuurmustikast saab väga hea paksema konsistentsiga moosi ja võrratult maitsva mahla. Vähese rasvasisalduse ja väikese energeetilise väärtuse tõttu sobivad kultuurmustikad hästi dieettoiduks. Samuti on külmutatud kultuurmustikas ka populaarne smuutimari. Sügavkülmutatult ei vaja nad suhkrut ning pärast ülessulamist maitsevad nagu põõsalt nopitud värsked marjad. Kultuurmustikas kiirkülmutatakse ja hoiustatakse temperatuuril -22°C, nii säilivad ka tema kasulikud omadused ja magus maitse.

Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul. Külmutamiseks kasutame spetsiaalseid kiirkülmutusseadmeid, et säilitada toote struktuur, lõhn ja maitse. -40°C ja tugev tuul meie masinates tagab just selle.

Tarnime kaupa Tallinna ja Tartu piirkondadesse. Külmkuller toimetab tellitud tooted Sinu poolt sisestatud aadressile teisipäeviti ja reedeti.

Üle 39.90€ tellimuste puhul on kohaletoimetamine tasuta, väiksemate tellimuste puhul lisandub transporditasu 7.00€.

Täpsemate ostutingimustega saab tutvuda siin

Jälgi meid ka Facebookis

 

3.80 7.59 

217 laos