E-Sahvri maasikasordiks on  “Sonata” . Säravpunased maasikad on mahlased, magusa maitsega ja aromaatsed, tiheda helepunase viljalihaga. Lisaks suurepärasele maitsele on maasikal ka hulgaliselt kasulikke omadusi. Maasikas on suurepärane C-vitamiini ja raua allikas. Kodumaiste maasikate C-vitamiini sisaldus on isegi suurem kui apelsinil. Juba vaid 200 grammi maasikaid ületab inimese päevase C-vitamiini vajaduse. Maasikatel on põletikuvastased omadused tänu nendes olevatele fütotoitainetele, nagu antotsüaniinid, ellagitanniinid, terpenoidid, flavonoolid ja fenoolhapped. Need on taimsed koostisosad, millel arvatakse inimkehale kasulik mõju olevat.

Maasikad on puhastatud, kontrollitud ja eemaldatud õievarre otsad. Külmutatud maasikas sobib ideaalselt lauamarjaks, desserdile, smuutidesse kui ka töötlemiseks.

Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul. Külmutamiseks kasutame spetsiaalseid kiirkülmutusseadmeid, et säilitada toote struktuur, lõhn ja maitse. -40°C ja tugev tuul meie masinates tagab just selle.

Tarnime kaupa Tallinna ja Tartu piirkondadesse. Külmkuller toimetab tellitud tooted Sinu poolt sisestatud aadressile teisipäeviti ja reedeti.

Üle 39.90€ tellimuste puhul on kohaletoimetamine tasuta, väiksemate tellimuste puhul lisandub transporditasu 7.00€.

Täpsemate ostutingimustega saab tutvuda siin

Jälgi meid ka Facebookis