Muraka viljad sisaldavad rohkesti C-vitamiini ja karotiini, samuti glükosiide, pektiinaineid, sidrun- ja õunhapet, suhkruid ning parkaineid. Märkimisväärselt sisaldub viljades ka mineraalaineid – mangaani, vaske, kroomi, alumiiniumi, räni- ja kaaliumiühendeid. Kõik see teeb murakast toitva ja väga väärtusliku metsamarja. Murakas on E-sahvris peale korjamist hoolikalt puhastatud ja jäetud paariks päevaks lõpuni küpsema. Algul on viljad kõvad ja punased, täisküpselt aga kuldkollased, pehmed, läbipaistvad ja mesimagusad. Valminud mari asetatakse ühe kihina külmutuskandikule ja alustatakse kiirkülmutusega. Tulemuseks on välimuselt terved ja maitsvad külmutatud murakad, mis sobivad ideaalselt desserte kaunistama. Samuti valmistatakse neist kompotti, moosi, mahla, likööri ja veini.

Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul. Külmutamiseks kasutame spetsiaalseid kiirkülmutusseadmeid, et säilitada toote struktuur, lõhn ja maitse. -40°C ja tugev tuul meie masinates tagab just selle.

Tarnime kaupa Tallinna ja Tartu piirkondadesse. Külmkuller toimetab tellitud tooted Sinu poolt sisestatud aadressile teisipäeviti ja reedeti.

Üle 39.90€ tellimuste puhul on kohaletoimetamine tasuta, väiksemate tellimuste puhul lisandub transporditasu 7.00€.

Täpsemate ostutingimustega saab tutvuda siin

Jälgi meid ka Facebookis