Meie e-poes müüdavad marjad on pärit Põlvamaalt, väikesest Maaritsa külast Eesti Saskatoon marjaistandikust.

Saskatoonid sisaldavad suurel määral tervisele kasulikke aineid – vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid. Saskatoonidel on väga kõrge antioksüdantide sisaldus, ületades paljude tuntud marjade (näiteks vaarikad, maasikad, isegi mustikad) antioksüdantide sisalduse. Vitamiinidest sisaldavad saskatooni marjad A, B1, B2, B5, B6, C, E, biotiini, folaati. Mineraalainetest võib välja tuua kaaliumi-, raua-, kaltsiumirohkuse, lisaks sisaldab magneesiumi, mangaani, fosforit, tsinki. Rauasisaldus on samuti marjades kõrge, võrreldav näiteks maasikatega. Suhkrute ja kiudainete sisalduselt edestavad saskatooni marjad nii vaarikaid, mustikaid kui maasikaid.

Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul. Külmutamiseks kasutame spetsiaalseid kiirkülmutusseadmeid, et säilitada toote struktuur, lõhn ja maitse. -40°C ja tugev tuul meie masinates tagab just selle.

Tarnime kaupa Tallinna ja Tartu piirkondadesse. Külmkuller toimetab tellitud tooted Sinu poolt sisestatud aadressile teisipäeviti ja reedeti.

Üle 39.90€ tellimuste puhul on kohaletoimetamine tasuta, väiksemate tellimuste puhul lisandub transporditasu 7.00€.

Täpsemate ostutingimustega saab tutvuda siin

Jälgi meid ka Facebookis